separator logo

Dřevěná okna EURO

Dřevěná okna EURO

Hlavní činností je výroba dřevěných oken EURO 68, vstupních dveří a zimních zahrad. - všechny použité komponenty pochází od renomovaných výrobců a jsou ověřeny certifikáty jakosti. - eurookna a dveře KERSON jsou osvědčeny zkušebnou MENDELOVY ZEMĚDĚLSKÉ A LESNICKÉ UNIVERZITY V BRNĚ.

Třívrstvé lepené profily jsou obráběny na CNC centru GRIGGIO GAM 22, které je zárukou kvalitního zpracování základního materiálu. Velkou výrobní kapacitou plníme požadavky zákazníků ve velmi krátké době. Vysoká produktivita práce umožňuje nabídnout zákazníkům výhodné ceny.

Cenová kalkulace vypracovaná na základě dodaného výkazu prvků , osobní konzultace nebo vyplněním poptávkového formuláře v sekci poptávka.Ta je zákazníkovi předána u zakázek běžného rozsahu do 3 pracovních dnů a to bezplatně.

Materiál

Třívrstvá lepená lamela. Lamely jsou vyrobeny z absolutně čistého radiálního řeziva bez viditelných vad a kazů. Lepení ze tří vrstev zaručuje tvarovou stálost i v těch nejnáročnejších klimatických podmínkách. Výsledná tloušťka rámu a křídla je 68 mm.

Standardně nabízíme výběr z těchto druhů dřevin:
Matriál dřevěných oken
smrk A
- fix bez podélného napojení
smrk B - mikrozub s podélným napojením. Podélné napojení nemá vliv na kvalitu finálního výrobku, jedná se pouze o estetický rozdíl.
meranti (Malajský dub) - bez podélného napojení
dub - bez podélného napojení


 

Zasklení

Okna jsou standardně zasklena izolačními dvojskly ve složení 4-16-4 mm do trvale pružného silikonového tmelu. Okna mají výbornou tepelnou a zvukovou izolaci, dle přání zákazníka je možné volit provedení dle tepelného koeficientu kw v rozmezí 1,1 - 2,6 Wm-2K-1, izolace zvuku odpovídá v rozmezí 30-40 dB. Výběr speciálních skel je možný dle přání zákazníka: ornametální, zrcadlová, kouřová, bezpečnostní, s širokým výběrem meziskelních příček.

Kování

Kování - celoobvodové - SIEGENIA

Funkce kování

 • Coloobvodové kování zajišťuje rovnoměrné těsné přitažení okenního křídla k rámu
 • Jednoduché a spolehlivé ovládání okna jednou klikou s možností uzavření, otevření nebo vyklopení a tzv. mikroventilace (čtyřpolohová klika). Možnost osazení oken a balkónový dveří posuvným kováním
 • Okna jsou standardně dodávána s mikroventilací a pojistkou proti chybné manipulaci
 • Základní bezpečnost oken je zajištěna hřibovými bezpečnostními uzávěry, jejichž počet je závislý na členění a rozměrech oken
 • Zvýšená bezpečnost oken – na přání možno okna osadit kováním s vyšší třídou bezpečnosti

Kliky

 • Kvalitní kliky HOPE
 • Odstíny a tvary dle vzorníku
 • Možnost osazení oken klikami uzamykatelnými, oboustrannými s dětskou pojistkou apod.

Krytky pantů

 • Okna jsou standatdně osazována krytkami pantů v barvě kování

Okapnice

 • Okna jsou standardně osazována rámovými okapnicemi s nosem a s přerušeným tepelným mostem a křídlovými okapnicemi z eloxovaného hliníku v různých odstínech od renomované německé firmy GUTMANN 

Těsnění

 • Celoobvodové ,nepřerušované od renomované firmy DEVENTER,barva hněda,bílá,béžová

Povrchová úprava

Povrchová úprava dřevěných oken a dveří je velmi důležitá nejen z estetického hlediska, ale hlavně podstatně zvyšuje životnost výrobku.

Povrchovou úpravu provádíme kvalitními akrylátovými barvami GLASSOHYD německé firmy GLASURIT. Tyto barvy, vyráběné na bázi akrylátových pryskyřic, jsou vysoce odolné proti UV záření, povětrnostním podmínkám a svou elastičností zaručují efektivní ochranu proti trhlinám a odtržení laku.

Postup:

 • hloubková impregnace - ochrana proti dřevokazným a dřevo zbarvujícím houbám, baktériím a plísním
 • namáčení v základové barvě
 • broušení
 • lakování vysokotlakým nástřikem lazurovou nebo ralovou barvou (ochrana proti UV záření a povětrnostním vlivům)

povrchová úprava dřevěných oken

Rolety a žaluzie

Firma KERSON Vám mimo nabídky oken a dveří vychází vstříc také s dodávkou vnitřních a vnějších (předokenních) žaluzií, markýz a sítí proti hmyzu. V sortimentu jsou typy pro zástavbu do novostaveb i pro montáž ve starších nemovitostech. Na následujících ilustrativních snímcích vidíte malý průřez z bohaté nabídky. Pro podrobnou konzultaci si snámi sjednejte schůzku. Rádi se Vám budeme věnovat.

Údržba

Součástí dodávky oken a dveří je vodou ředitelný prostředek určený k jejich údržbě. Zvyšuje životnost povrchové úpravy,osvěžuje její vzhled. Obchodní název prostředku je "HOLZBALSAM".

Dřevěná okna EURO

Kontaktní formulář

Monitordražeb.cz - banner

© 2019, Kerson spol. s r. o. – všechna práva vyhrazena